[Törölt felhasználó] üzente 13 éve

kedves gigi!
téged érdekelnének ezek a termékek?
mert akkor segithetnél terjeszteni,akár a koloidokat akár az aloe-t.
06705521778
tudok neked is és másoknak is segiteni.estleg ha tudsz valakit akkor is szólhatsz.
köszi.
kisgyerek korom óta vérszegény voltam (már nem vagyok)egészen tavaly nyárig.a réz kolloid segitet kigyogyulnom belőle.nem szedem a gyógyszert és már a rezet sem.és még mindig dolgozik bennem.ezen felül a viszerek is szivodnak fel folyamatosan.és ez csak 1 példa.nem zsebbetegségről beszélek,hanem nagyobb betegségeken is segitenek,pl:cukorbetegség,reuma,izület,csont,rák,aids stb.

Válasz

B Béla üzente 13 éve

MIT TEHETÜNK?

Jövőnk saját kezünkben van.

1. Először is fel kell ismernünk, hogy egészségünk elsősorban saját személyes felelősségünk, és megfelelő odafigyeléssel legtöbb betegség elkerülhető.
2. Minden embernek fel kell ismernie azt az egyszerű igazságot, hogy az emberi test önhelyrehozó rendszer. Ehhez csak kedvező feltételeket kell teremteni.
3. A megoldás nem extra vitaminok és nyomelemek szedése, hanem friss, természetes - lehetőleg bio - étel fogyasztása nap mint nap.
4. „Minden személynek kötelessége saját és az emberiség érdekében, hogy megismerje az élet törvényeit, és lelkiismeretesen engedelmeskedjék azoknak.” /E.G. White/
5. Sokkal jobb, ha megelőzzük a betegségeket, mint, hogy tudjuk, hogyan kell kezelnünk, ha megbetegszünk.

„Az egészséges polgár az állam igazi vagyona.”
/Dr. O. Z. Hanish/

Ezek nyújtják a leghatékonyabb védelmet - nem csak számunkra, hanem születendő gyermekeink számára is.

Válasz

B Béla üzente 13 éve

ÚJ GONDOLKODÁSMÓD NÉLKÜL NEM MEGY

„ Egy probléma nem oldható meg ugyanolyan gondolkodásmóddal, mint amilyenben az adott probléma keletkezett. ” /Albert Einstein/
Az emberek nagy része kiválóan ért az elektronikához, a számítógéphez, a labdarúgás szabályaihoz, de elképesztően tájékozatlan a saját testének, lelkének működéséről, gondozásának mikéntjéről. A jelenlegi szemlélet a korok-betegség, tünet-gyógyszer összefüggésben gondolkodik. Több tünetre több gyógyszer; a betegek marokszámra szedik egymás hatását zavaró, mellékhatásokat okozó szereket. Mi vagyunk az egyik legbetegebb nemzet Európában, és ez egyaránt vonatkozik az állampolgárra, az orvosra, az egészségügyre... Ennek legfőbb oka az „egészségügy”(?) szemlélete; az, hogy nevével ellentétben a betegségekre koncentrál az egészség helyett.
Az állampolgár többnyire nem hiszi el, hogy a tanács betartása javíthat közérzetén, egészségén, életkilátásain. Nem hiszi el, mert
- vagy nem bízik az egészségügyben (sem),
- vagy gyógyíthatatlannak érzi magát,
- vagy egyszerűen nem érdekli a saját egészsége (sem),
fásultan beletörődött a testi, lelki romlásba, tüneteibe, a korai halálba!??

Az okok hátterében éppúgy jelen van meghatározóan az egészségtelen életmód, a hiányos egészségkultúra, mint pl. a környezetszennyezés. Nagyon sokan és sokat dohányoznak, egészségtelenül táplálkoznak, keveset mozognak, mérhetetlenül sok alkoholt fogyasztanak, önpusztító életmódot folytatnak, nem törődnek egészségükkel, környezetükkel. Utálatos ez a kép, de hát ez a valóság!!!
Minek kell még történnie, hogy ezeket az állampolgár tudomásul vegye???
„Nemcsak azért vagyunk felelősek, amit teszünk, hanem azért is, amit tenni elmulasztunk.” /Moliere/

„Ezer zsibbadt vágyból miért nem lesz végül erős akarat?” - jut eszembe Ady szállóigévé vált kérdése.
Gyakran hangzik el mostanában, hogy Európához szeretnénk tartozni. Úgy vélem, elsősorban nem külsőségekben, a felszínen, hanem gondolkodásmódban kell megváltoznunk. Értékként kell kezelni az embert, a környezetet: figyelmet és pénzt kell fordítani az egészségre, az oktatásra, a jövőre. Szűk látókörű szemlélettel szomorú közállapotunk tovább fog romlani. Széchenyivel élve:
„Ne keressük mentőnket sehol is egyebütt, mint személyes erényeinkben.”

Mit vesztünk? Sokat!

Válasz

B Béla üzente 13 éve

MITŐL FOGY A MAGYAR?

Magyarországon a népesség száma 1981 óta csökken, (korábbi adatok szerint) évente 17-20 ezerrel vagyunk kevesebben. A halálozások száma ennyivel haladta meg a születésekét. A ma születő szép és nagyreményű nemzedéknek rövidebb életkilátásai vannak, mint a tegnapinak, és senki sem tud válaszolni arra, hogy ez a folyamat meddig fog tovább romlani. A magas halálozásnak a krónikus, nem fertőző, un. civilizációs betegségek intenzív előretörése az oka. A kérdés, hogy valóban a civilizáció szedi-e áldozatait, vagy az emberi nemtörődömség, felelőtlenség, érdektelenség?
A magas halálozási értékeken túl különösen aggasztó, hogy jónéhány daganatféleség esetében jelentős életkori eltolódás figyelhető meg a fiatal korosztályok irányába. Míg korábban a daganatos halálozás főleg az idős korúakat veszélyeztette, addig az elmúlt 20 év alatt a fiatal korosztályokban a halálozás többszörösére – 3 - 6-szorosára - emelkedett. A civilizációs változásokkal a rizikófaktorok száma világszerte ugrásszerűen nőtt. Különös súlyú ez Magyarországon, ahol az emberi, környezeti értékek semmibevétele volt a jellemző, illetve értékeinkkel szemben ma is visszaélés, rablógazdálkodás történik. A természeti, emberi értékekkel történő sorozatos visszaélés hozta meg az eredményt a magas halálozási számok formájában.
Az állami költségvetésből finanszírozott, elvben minden állampolgárnak egyenlő ellátást biztosító, térítésmentes, állami egészségügyi rendszer elv maradt, s a gyakorlat egész más volt. Ez a helyzet melegágya a korrupciónak, visszaéléseknek. Következik belőle, hogy a megelőzés, mint szemlélet és gyakorlat az egészségügyben is csak a deklarálás szintjén van jelen és gyakorlatilag teljesen hiányzik a társadalmi tudatból. Az egészségügyi szakma a többi szakmához hasonlóan egzisztenciális és pénzkérdésekkel van elfoglalva, így nem sokat tud tenni a lakosság folyamatosan romló egészségi állapotának megállítása ügyében.
Új gondolkodásmód nélkül nem megy...

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 13 éve

A cikknek nagyon örülök a munkám miatt,köszönöm !

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 13 éve

Kedves,Marika!Van már ismerősöd aki e termékcsaládra,és a "zsebbetegségre"a segítségedre lehet ?

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 13 éve

én is jó minőségü táplálék kiegészitőket szedek és probálok minnél többet mozogni,pl sétálni.az is megteszi ha hazafelé ha teheti valaki az 1-2 megállót gyalog tesz meg.természetesen nem nehéz csomagokkal.én koloidokat szedtem,de most szeretnék aloera váltani mert régóta szerettem volna kiprobálni.szóval érdekelne.nem árt néha egy kis változtatás.hétvégeken is lehet kicsit mozogni.pl a játszótéren a gyerekekkel.kirándulásokat szervezni.tollasozni egyet
a gyerekekkel,v a társunkkal.stb...nem akarásnak nyögés a vége.

Válasz

Balogh Nóra üzente 13 éve

Jó neked, van, aki ledolgozik tizenegy-tizenkét órát és örül, hogy hazaesik munka után. Arról nem is beszélve, milyen csillagászati árai vannak pl a kondibérleteknek. De szerintem aki akar és van rá lehetősége, úgyis elmegy sportolni.

Válasz

Kovács Gizella üzente 13 éve

A magyar ember csak nyafogni tud!
Boldog nyugdíjas vagyok ! Természetesen mellette dolgozom, kerékpározok, túrázok ,sok barátom van, akit szeretnek , kölcsönösen figyelünk egymásra,Rendszeresen fogyasztok jó minőségű táplálékkiegészítőt.
Jól érzem magam a bőrömben !

Válasz

Mag Mária üzente 13 éve

jó lenne ha a lakokoság ezt a "jó hirt"minnél nagyobb számban olvasná . . .talán a médiát is meg lehetne nyerni,hogy foglalkozzon ezzel a szégyenletes hirrel . zsilinszkiné mag mária kobolina

Válasz

Si Ho üzente 13 éve

Sára, bár csak így lenne...

Válasz

Erdész Sára üzente 13 éve

Azt azért be kell látni, hogy ha van idő a megélhetést biztosító munka mellett, szívesen mozog mindenki!

Válasz